26-MI-SU-002
Miyatora · Doitsu Shiro Utsuri
54 cm
Nisai2
Female
Geldig zolang Arjan in Japan is
Na deze reis staat hij in ons aanbod voor € 2.070,-. De prijs is all-in: transport en quarantaine zijn inbegrepen. Zo werkt de Japanprijs →
Deze Doitsu Shiro Utsuri is een ware verschijning voor de liefhebber. De tekening is fantastisch en doet qua dynamiek bijna denken aan een Kumonryu. Wat deze vis echt bijzonder maakt, is de krachtige lichaamsbouw met een sterke backbone. Het contrast tussen het diepe zwart en het zuivere wit is prachtig, met strak afgetekende patronen en motoguro in de borstvinnen. Heel spannend is het sumi dat diagonaal over de kop onder de huid zichtbaar is; ik ben zeer benieuwd hoe dit zich gaat ontwikkelen. Vanwege dit grote potentieel durf ik het aan om deze koi in overleg nog een jaar als azukari bij de kweker te laten verblijven voor verdere groei. Een vis met een schitterende toekomst voor zich.
Azukari mogelijk: deze koi kan in Japan verder opgroeien bij de kweker. Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.
Valt je koi uit Japan tegen?
Dan blijft je geld gewoon staan en kies je in de winkel een andere vis. Daar doen we niet moeilijk over. Alles wat we in Japan kopen, staan we 100% achter.
Direct van jou: na betaling is deze koi definitief gereserveerd. Transport en quarantaine zijn inbegrepen.
Via WhatsApp bereik je Arjan direct. We reageren zo snel mogelijk; houd tijdens de Japanreis rekening met het tijdsverschil.
