BIOKAMER BK100

Filters

BIOKAMER

€ 1.407,00

incl. btw

Model
1
Naar winkelwagen

De Biokamer is een productlijn van filterkamers voor vijverfilters, met de BIOKAMER BK100 als variant voor gebruik met 500 liter helix.

Zoek je een biokamer voor je vijverfilter waarin je helix kunt gebruiken, dan biedt de BK100 daarvoor ruimte. Deze variant heeft vier ingangen en vier uitgangen van elk 110 mm. Wil je liever werken met bacteria house op een rek, dan is voor deze uitvoering ook een optioneel Mountiaan Tree rek beschreven.

  • Belangrijkste kenmerken:
  • Behuizing van 10 mm PP, gesneden met een CNC-machine.
  • Vier ingangen van 110 mm en vier uitgangen van 110 mm.
  • Geschikt voor 500 liter helix.
  • Twee luchtschijven van 32 cm.
  • Optioneel BK 100 Mountiaan Tree rek voor 168 bacteria house van 25 x 8 cm.
  • Twee jaar garantie.

Het optionele rek plaats je in de biokamer. Het is bedoeld om de beluchting en doorstroming van de Mountiaan Tree te optimaliseren. Houd bij je keuze dus rekening met het onderscheid tussen de BK100-biokamer en het rek dat als optie wordt aangeboden.

Veelgestelde vragen

Hoeveel helix past er in de BIOKAMER BK100?
De BK100 is geschikt voor 500 liter helix.
Welke aansluitingen heeft de BK100?
Deze biokamer heeft vier ingangen en vier uitgangen. Alle ingangen en uitgangen zijn 110 mm.
Is het Mountiaan Tree rek standaard inbegrepen?
Het BK 100 Mountiaan Tree rek wordt als optie vermeld. Op dit rek passen 168 bacteria house van 25 x 8 cm.