Kalibratie Buffer pH4.01 - pH7.01 ( Hanna )

Water testen

Kalibratie Buffer pH4.01 - pH7.01 ( Hanna )

€ 3,70

incl. btw

1
Naar winkelwagen

Kalibratie Buffer pH4.01 - pH7.01 (Hanna) is kalibratievloeistof voor het kalibreren van portable meters en pocket testers van Hanna Instruments.

Gebruik je een Hanna-meter of Hanna-pockettester bij het testen van je vijverwater? Dan is dit een product voor de kalibratie van je meetapparaat. Het is dus geen middel om aan het vijverwater toe te voegen, maar een vloeistof voor je tester. De productnaam vermeldt de bufferwaarden pH 4.01 en pH 7.01.

  • Belangrijkste kenmerken:
  • Kalibratievloeistof van Hanna Instruments.
  • Bedoeld voor portable meters en pocket testers van Hanna.
  • Vermelde bufferwaarden: pH 4.01 en pH 7.01.
  • Vloeistof in zakjes met een inhoud van 20 ml per zakje.
  • De pH 7.01-buffer wordt aangeduid met productcode 70007P.

Bij de productgegevens staan één exemplaar pH 4.01 en één exemplaar pH 7.01 genoemd. Welke kalibratiestappen je voor jouw specifieke meter volgt, wordt niet vermeld. Wil je weten of deze buffers passen bij je Hanna-meetapparaat of heb je vragen over het gebruik? Vraag AB Koi Marum om advies voor jouw tester.

Veelgestelde vragen

Voor welke meters is deze kalibratievloeistof bedoeld?
De vloeistof is bedoeld voor portable meters en pocket testers van Hanna Instruments. Er worden geen specifieke modellen genoemd. Vraag AB Koi Marum om advies als je twijfelt over jouw meter.
Welke bufferwaarden worden vermeld?
De productgegevens noemen één exemplaar pH 4.01 en één exemplaar pH 7.01. Bij de pH 7.01-buffer staat productcode 70007P.
Hoeveel vloeistof zit er in een zakje?
Elk zakje bevat 20 ml kalibratievloeistof.