TRICKEL TF200

Filters

TRICKEL

€ 2.499,00

incl. btw

Model
1
Naar winkelwagen

De TRICKEL TF200 is een tricklefilter voor koivijvers dat het vijverwater biologisch filtert, het zuurstofgehalte verhoogt en schadelijke stoffen snel omzet.

De productlijn Trickel bestaat uit druppelfilters voor biologische vijverfiltratie. Deze filters zijn geschikt voor je koivijver als je een snelle opstart en vrijheid in de keuze van filtermateriaal zoekt. De TF200 is een variant binnen deze lijn met een maximale flow van 50 m³ per uur. De losse units kun je vullen met filtermateriaal naar keuze.

  • Belangrijkste kenmerken:
  • Biologische filterwerking met zuurstofverhoging en een snelle omzetting van schadelijke stoffen in het vijverwater.
  • Maximale flow van de TF200: 50 m³ per uur.
  • Afmetingen: 2000 x 467 x 1103 mm (lengte x breedte x hoogte), gemaakt van 8 mm PP.
  • Sproeibuis van 75 mm met 360 gaten van 8 mm.
  • Uitvoering met waterval of met vier uitgangen van 110 mm aan de voorkant.
  • Standaard opgebouwd uit vier losse units, met de mogelijkheid om extra units op elkaar te plaatsen.

Je bepaalt zelf welk filtermateriaal je in de units gebruikt. De opbouw uit afzonderlijke units maakt uitbreiding met meer gestapelde units mogelijk. Op het filter geldt een garantie van twee jaar.

Veelgestelde vragen

Wat is de maximale flow van de TRICKEL TF200?
De TF200 heeft een maximale flow van 50 m³ per uur.
Kan ik zelf filtermateriaal kiezen en units toevoegen?
Ja, je kunt de losse units voorzien van filtermateriaal naar keuze. Het filter bestaat standaard uit vier units en je kunt extra units op elkaar plaatsen.
Welke uitgangen heeft de TF200?
De TF200 is uitgevoerd met een waterval of met vier uitgangen van 110 mm aan de voorkant.